İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Ağri Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

MAHSUR KALAN DÖRT KOYUN KURTARILDI 09 Ağustos 2018
foto
Doğubeyazıt ilçesi Esnemez köyü mevkiinde koyunlarını otlatan çoban, koyunlarının kayalıklarda mahsur kaldığını ve tüm çabalara rağmen koyunlarını kurtaramadığını bildirerek Arama Kurtarma ekibimizden yardım istemiştir. Arama Kurtarma ekibimiz gerekli tedbirleri alarak, kurtarma çalışması başlatmıştır. Kayalıklarda mahsur kalan koyunlar kurtarılarak sahibine teslim edilmiştir.
[Devamı]
PATNOS DEVLET HASTANESİNDE EĞİTİM VE TATBİKAT 09 Ağustos 2018
foto
Patnos Devlet Hastanesinde görevli personellere, hastanenin konferans salonunda afet öncesi, sırası ve sonrasında yapılması gerekenler anlatılarak, Temel Afet Bilinci eğitimi verilmiştir. Olası bir yangın durumunda, yangına nasıl müdahale edilmesi gerektiği teorik olarak anlatılmış ve uygulamalı olarak gösterilmiştir.
[Devamı]
Trafik Kazası 11 Temmuz 2018
foto
Yaşareryılmaz caddesinde Motorsiklet ile Otomobilin çarpıştığı kazada 2 vatandaşın yaralandığı; yaralılar ekiplerimizinde yardımıyla hastaneye sev edilmiştir
[Devamı]
Trafik Kazası 04 Temmuz 2018
foto
Ağrı Taşlıçay İlçesi yolu üzeri 29.km de sıkışmalı trafik kazası olduğu bilgisi üzerine olay yerine giden Arama Kurtarma ekiplerimiz gerekli çalışmaları yapıp kuruma dönüş yapmışlardır.
[Devamı]
Leyla Kızımız için Acı Son. 02 Temmuz 2018
foto
Günlerdir aranan leyla kızımız bu gün akşam saatlerinde köylüler tarafından köye yakın dere ağzında bulunmuştur. Kendisine Allahtan rahmet Yakınlarınada sabır dileriz.
[Devamı]
Leyla Kızımız çin Arama İşlemleri 14. Günüde de Devam Ediyor. 28 Haziran 2018
foto
Leyla Kızımız çin Arama İşlemleri Kızılay ve JAK (Jandarma Arama Kurtarma ) ile arama devam Ediyor.
[Devamı]
Sayfalar: 123